poniedziałek, 27 października 2014

Myszka Mickey i Lemon Art Gallery

Witajcie kochani ;)
Zdjęcia robione było pod koniec września, wtedy słonko jeszcze troszkę grzało ;) Teraz tez czasami wygląda zza chmur i dodaje energii, ale niestety będzie już go co raz mniej ;( Tym razem tak, jak obiecałam: stylizacja z bransoletką od Lemon Art Gallery
Jak się Wam podoba?;)


pics by Musiek:*


bransoletki- Lemon Art Gallery
buty, torebka- deezee.pl
jeansy- sheinside.com
t-shirt- H&M
pasek- nn


Stylizacja: Myszka Mickey i Lemon Art Gallery

czwartek, 23 października 2014

Lemon Art Gallery

Witajcie słodziaczki ;)
Ostatnio byłam bardzo zapracowana. Październik jest dla mnie miesiącem pełnym wrażeń i nowych wyzwań. Rozpoczęłam kolejną szkołę na kierunku: Terapeuta zajęciowy. Nadal kontynuuję studia z psychologii oraz naukę w szkole policealnej na kierunku: Opiekunka dziecięca, a do tego wszystkiego doszły mi jeszcze praktyki ;) Praktyki odbywam w przedszkolu integracyjnym i jestem zachwycona! Praca z dziećmi jest wspaniała i daje mi wiele satysfakcji. 

Tym razem przychodzę do Was z pięknymi i oryginalnymi bransoletkami autorstwa Lemon Art Gallery. Weronika(tak nazywa się autorka biżuterii) projektuje i wykonuje nie tylko bransoletki, ale także szereg innych elementów biżuteryjnych. Zapraszam na jej stronę internetową: KLIK!
Przedstawiam Wam kilka dzieł Lemon Art Gallery i zapraszam do polubienia fanpage'a, aby być na bieżąco z nowinkami ;) KLIK!Co sadzicie o bransoletkach? Podobają się Wam?
W następnym poście pokażę, jak pięknie prezentują się w całej stylizacji ;)

wtorek, 14 października 2014

Konkurs trwa nadal!


Konkurs trwa nadal!
Przedłużam termin trwania konkursu do 17.10.2014 r. do godz. 23:59
Na zgłoszenia czekam pod postem konkursowym: KLIK!
Do wygrania jest piękna sukienka retro!!!
Spieszcie się, bo zostało już niewiele czasu ;)